Bunt pokolenia, bunt o czas, pieniądze i dzieci.


Czy ktoś zastanowił się dlaczego w Polsce panuje model rodziny 2+1 czyli dwoje rodziców i jedno dziecko? Czy ktoś pomyślał, że w ojczystym kraju rządzi zespół Kombi śpiewając piosenkę Pokolenia. Czy zauważył ogrom propagandy ekonomicznej przykrywającej uwłaszczenie się sfer polityczno biznesowych kosztem klasy średniej? Jak do tego doszło i dlaczego na scenie politycznej nie pojawiło się nowe wcielenie wielkiego księgowego wszechczasów np. pod postacią NOWEGO-Lenina?

Dopiero za 20 lat obudzimy się ze snu pięknej pokojowej ekonomii opartej na piramidzie maslowa, która ma jedną wadę: NIE UWZGLĘDNIA WYMIANY POKOLEŃ! W obecnej ekonomi nowe życie zostało wsparte becikowym w wysokości 1000zł. Ekonomicznie myśląca mama zaraz po urodzeniu takiego noworodka powinna go oddać do domu dziecka. Państwo zupełnie nie wywiązuje się ze swojego konstytucjonalnego obowiązku ochrony rodziny czyli 18 artykułu Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej i nie gwarantuje ochrony nowego życia, które staje się najdroższym produktem obecnego systemu ekonomicznego.

Zbudowaliśmy krwiożerczy kapitalizm bez żadnej osłony socjalnej dla najważniejszej komórki społecznej jakim jest rodzina w poprawnie funkcjonującym państwie. Program wsparcia młodej rodziny pod tytułem: “Rodzina na swoim” tak naprawdę jest tylko zabiegiem marketingowo-socjologicznym zupełnie nie spełniającym socjalnej opieki jaką teoretycznie powinien spełniać. UDZIELANIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH ZWIĘKSZA CENY MIESZKAŃ NA RYNKU! A ośmioletnie piędziesięcio-procentowe wsparcie w spłacie odsetek kredytu jest udawaniem pomocy i nakręceniem rynku nieruchomości na zasadzie niewolniczego systemu dłużników!

Czy koś policzył ile w Polsce jest pustostanów i wolnych pokoi? Gdyby to zrobiono ceny nieruchomości spadły by o 90% w stosunku do obecnej wartości. Stalibyśmy się WOLNYM NARODEM.

DZISIAJ POZOSTAJEMY POD “EGIPSKIMI RZĄDAMI!
dr inż Jacek Goszczyński

Advertisements
This entry was posted in Aktualności i polityka, Bez kategorii, Ekonomia. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s